اجاره قاب بنر اسپیس

آشنایی با اجاره قاب بنر اسپیس

اجاره قاب بنر اسپیس در زمینه تبلیغ کسب و کارهای گوناگون تاثیر بسزایی داشته است. افراد خیلی راحت بنرهای تبلیغاتی کسب و کار خود را روی اسپیس بنر نصب کرده و طی مدت زمان مشخص هزینه ای معلوم پرداخت می کنند.  امروزه با عرضه اسپیس انواع قاب بنر در  فضاهای مختلف باز و بسته مشاهده می شود. قاب بنر اسپیس مزایای زیادی دارد اما نصب سریع و حمل و نقل رایگان مهمترین مزیت اجاره قاب بنر اسپیس می باشد.

اجاره قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر اسپیس چیست؟ و کاربرد آن

قاب بنر اسپیس در مکان های مختلف مزایای متعدد دارد. شما با ورود به هر فروشگاهی با سر درب آن مواجه خواهید شد. قاب بنر اسپیس برای نصب سر درب مغازه ها و تبلیغ برند کسب و کار کاربرد فراوان دارد. نصب تابلوهای بزرگ با نام و نشان کسب و کار نظر مشتریان را جلب کرده و افراد را به خرید ترغیب می کند. البته علاوه بر قاب و تابلو عوامل متعددی اعم از گرافیک تابلو و رنگ های استفاده شده نیز نقش مهمی در جذب مشتری دارد. قاب بنر اسپیس بر حسب ابعاد بنر طراحی شده سفارش داده می شود.

اجاره قاب بنر اسپیس امکان تبلیغات موثر مشاغل گوناگون را فراهم می کند. در واقع قاب بنر همان چارچوب مورد نیاز برای نصب پوستر و بنر است که علاوه بر زیبایی ظاهری و کیفیت بالا موجب افزایش سرعت نصب بنر نیز می شود. قیمت مقرون به صرفه و جذابیت از مزیت های قاب بنر اسپیس به شمار می رود.

اجاره قاب بنر اسپیس

از اسپیس فریم علاوه بر نصب تابلو و بنر برای راه اندازی نمایشگاه های مختلف نیز استفاده می شود. به طوری که می توان روی آن انواع پوستر و عکس های متعدد نصب نمود. مرکز اجاره قاب بنر اسپیس در تهران و کرج امکان سفارش قاب به ابعاد و اندازه دلخواه را برای مشتریان فراهم نموده است. بنابراین به منظور تهیه قاب بنر مورد نیاز کافی است با مرکز تماس بگیرید و قاب سفارشی خود را به کارشناس مربوطه ارائه دهید. اجاره قاب بنر نمایشگاهی و یا اجاره قاب بنر دیواری موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود.

اجاره قاب بنر اسپیس فریم نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی

قیمت اجاره قاب بنر تبلیغاتی

قیمت اجاره قاب بنر تبلیغاتی به عوامل مختلفی وابسته است. این چهار چوب محکم سبب نصب راحت غرفه نمایشگاهی یا تابلوی تبلیغاتی می شود. محل نصب قاب و ابعاد قاب مورد نیاز روی قیمت اجاره قاب بنر تبلیغاتی تاثیرگذار است. اما در هر صورت هزینه اجاره یا حتی فروش اسپیس فریم نسبت به کاربرد آن به صرفه و اقتصادی است. علاوه بر این هزینه این مجموعه نسبت به هزینه سایر روش ها بسیار کمتر است. در واقع قیمت ارزان اسپیس فریم یکی از مهم ترین موارد در ترغیب مشتریان است.

نحوه اجاره و مهار سازه

شما باید ابتدا متناسب با نیاز کسب و کار خود ابعاد سازه مورد نیاز را اندازه گیری کنید. اندازه سازه بر حسب اندازه تابلو یا پوستر مشخص می شود. هر چقدر فاصله بیننده از تابلو بیشتر باشد مسلماً اندازه تابلو و اندازه سازه بزرگتر خواهد بود. پس از اندازه گیری به استحکام سازی و مهار کردن اسپیس توجه کنید. نصب اسپیس در فضای بسته به استحکام سازی زیادی نیاز ندارد اما به دلیل شرایط جوی مهار کردن سازه در فضای باز بسیار اهمیت دارد. استفاده از پایه کرو یک راه حل کاربردی برای مهار سازه است که افراد از آن استفاده می کنند. تبلیغات در فضای باز به سازه ای محکم نیاز دارد چرا که عدم مهار سازه ممکن است حادثه های متعدد ایجاد کند. وزش باد رایج ترین عامل در بهم ریختگی پوستر تبلیغاتی است به همین دلیل به مهار سازه در محیط های سر باز بسیار توجه کنید.

اجاره قاب بنر
اجاره قاب بنر یا اجاره اسپیس بنر جهت تبلیغ ارزان برای کسب کارها

مرکز اجاره اسپیس بنر

برخی افراد به دلیل استفاده های مکرر خرید اسپیس بنر را به اجاره آن ترجیح می دهند اما اگر شما به مدت کوتاهی به اسپیس بنر نیاز دارید بهتر است با مرکز اجاره اسپیس بنر تماس بگیرید. مسلماً با خرید این سازه به مکانی برای نگهداری از آن نیز نیاز خواهید داشت. همچنین قیمت پرداختی خرید نسبت به اجاره بیشتر است. بنابراین اجاره این سازه در ابعاد دلخواه و مدت زمان معلوم بهترین گزینه برای نصب تابلوهای تبلیغاتی است. تاثیر تبلیغات محیطی بسیار زیاد است بنابراین قیمت اجاره اسپیس فریم نسبت به بازدهی بالای تبلیغات کاملاً مقرون به صرفه تمام خواهد شد.