قیمت اجاره اسپیس

پیش درآمدی بر مبحث قیمت اجاره اسپیس

این نوشتار درباره قیمت اجاره اسپیس تهیه و تنظیم شده است. قبل از این که به این موضوع بپردازیم، خوب است درباره ماهیت و چیستی اسپیس با شما گفتگو کنیم. اسپیس سازه ای است که به صورت موقتی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه ها که از بخش های خرپایی به وجود می آیند، با کمک بست هایی به نام لوگو کنار هم چفت و بست می شوند. با این بست ها و قطعات می توان طرح ها و اشکال مختلفی ایجاد کرد و غرفه هایی ساخت که مناسب برگزاری نمایشگاه می باشد. این محصولات در ردیف سازه های نمایشگاهی قرار گرفته و ظاهری شیک، پایدار و مقرون به صرفه ای دارند.

امروزه نه تنها قیمت اجاره اسپیس بلکه وزن کم و نصب سریع و آسان آنها مورد توجه فعالان اقتصادی قرار گرفته است. اگر شما نیز قصد تأسیس غرفه نمایشگاهی دارید یا می خواهید بنا به مناسبت های مختلف یک ایستگاه صلواتی راه بیندازید، می توانید این متن را مطالعه کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت موقت مکان آموزشی و کارگاهی خود را راه بیندازید. اسپیس مکانی مناسب برای عرضه خدمات و محصولات مختلف است که می توان آن را در معرض نمایش عموم قرار داد.

قیمت اجاره استیج هلندی
قیمت اجاره سوله اسپیس

اسپیس بخریم یا آن را اجاره کنیم؟

معمولاً افرادی به دنبال قیمت اجاره اسپیس هستند که زیاد نمایشگاه برگزار نمی‌کنند. فعالیت میدانی آن‌ها کم بوده و نیازی به عرضه دائمی محصولاتشان ندارند. از همین رو، تصمیم می گیرند سازه نمایشگاهی را از برخی شرکت های مربوطه اجاره کنند. این افراد از آن جا که فقط سالی یک یا دو بار دست به تاسیس نمایشگاه می زنند، اجاره این سازه ها برای آن‌ها بسیار مقرون به صرفه و منطقی تر می باشد. به بیان واضح تر این که خرید یا اجاره این سازه ها منوط به دیدگاه شخصی و بودجه فرد یا تیم بوده و می تواند تغییر کند.

با این همه باید خاطر نشان کرد، این که شما در پی قیمت اجاره اسپیس باشید یا بخواهید آن را بخرید، تفاوتی در کیفیت نصب و برپایی سازه نخواهد داشت. همچنین در صورت اجاره این نوع سازه ها، نیازی نیست که شما عملیات حمل و نصب را به عهده بگیرید. شرکتی که این سازه ها را به اجاره می دهد، خدمات حمل و نصب آن را نیز به عهده می گیرد. همچنین خدمات باز و بسته کردن سازه نیز مشمول هزینه است که باید آن را پرداخت کنید.

قیمت اجاره داربست نمایشگاهی چقدر تمام می شود؟

قیمت اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی اغلب توسط هیچ نهاد یا مجموعه ای تعیین نمی شود. این موضوع به خاطر نوسان در مبلغ حمل و تفاوت در نوع نصب و  مدل اسپیس ها می باشد. همچنین، این که شما از چادر و روکش برای سازه استفاده می کنید یا نه، تامین نور و روشنایی و …. از دیگر عوامل مؤثر در قیمت اجاره اسپیس می باشد. با این همه به شما اطمینان خاطر می دهیم که اجاره داربست نمایشگاهی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی تر از دیگر روشها است.

قیمت اجاره قاب بنر اسپیس فریم
قیمت اجاره قاب بنر اسپیس فریم
قیمت اجاره بست اسپیس فریم
قیمت اجاره بست اسپیس فریم

قبل از توجه به قیمت اجاره اسپیس به این نکات توجه کنید!

توجه به قیمت اجاره اسپیس تنها یکی از نکات مهمی است که باید آن را مدنظر گرفت. موضوعات مهم و فنی دیگری نیز هستند که لازم است به آن‌ها دقت کنید. توجه به این نکات اجاره این سازه ها را به یک تجربه خوب و دلپذیر تبدیل خواهد کرد. در هنگام اجاره و حتی خرید داربست با شرکتی وارد عقد قرارداد شوید که خود آن شرکت، سازنده محصول باشد. هرگز این محصولات را از واسطه خریداری یا اجاره نکنید. شرکتی که سازه را در اختیار شما می گذارد، باید حتماً پشتیبانی حمل و نصب را نیز به عهده بگیرد و گرنه عملاً سازه ای که از آن‌ها اجاره کرده اید، بلااستفاده خواهد ماند.

پیشنهاد ما این است که حتماً قبل از هر کاری از پیمان کار خود لیست قیمت اجاره اسپیس فریم را بخواهید. این لیست هر چه دارای قیمت های متنوع و محصولات مختلفی از این نوع سازه باشد، به معنی اعتبار آن شرکت قلمداد خواهد شد. شرکت طرف قرارداد شما ممکن است دیگر تجهیزات مانند خیمه، نورپردازی، میز و صندلی، تأمین چای و قهوه و … را نیز در اختیار شما بگذارد. مطمئن باشید، اجاره سازه به همراه دیگر خدمات ارائه شده بسیار برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. تأمین هر یک از موارد فوق می تواند از شما وقت و انرژی بسیاری تلف کند. همچنین چنانچه پیمان کار شما تأمین کننده خدماتی مانند چاپ پوستر، رول آپ و پاپ آپ نیز باشد، آن را یک فرصت مغتنم بدانید و موارد پیشنهادی را با کمال میل بپذیرید.

قیمت اجاره اسپیس به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت اجاره اسپیس به جنس و نوع سازه نیز بستگی دارد. به این معنی سازه اگر آهن باشد دارای یک قیمت و اگر از جنس آلومینیوم باشد نیز دارای قیمت دیگری است. تعداد شاخه هایی که برای پروژه در نظر گرفته می شود نیز بسیار در کاهش یا افزایش قیمت ها تأثیر گذار است. لازم به ذکر است، اسپیس ها می توانند برای موارد مختلفی به کار گرفته شوند. موارد کاربرد این اسپیس ها عبارت‌اند از :

  • اسپیس فریم نورپردازی (30*30 یا 25*25 )
  • اسپیس های منحنی ( کرو )
  • اسپیس مخصوص بنر (قاب بنر تبلیغاتی یا اسپیس بنر )
  • اسپیس فضای کار گروهی ( مولکولی )
  • اسپیس فریم مخصوص معماری و … (سوله و سالن)

در پایان باید به این موضوع اشاره نمود که اجاره اسپیس فریم در شهر های تهران و کرج جهت رفاه حال متقاضیان فاقد هزینه حمل ونقل، نصب و جمع آوری می باشد. شركت تولیدی صنعتی اسپیس رنتر، تأمين رضايت كامل مشتريان از طريق ارائه محصولات و خدمات منطبق با درخواست مشتريان و بهبود مستمر اين فرآيند می‌باشد. هدف ما كسب اعتماد و رضايت كامل مشتريان برای دستيابی به استانداردها در فرآيند محصول به منظور افزايش مستمر سهم بازار داخلی و ورود به بازارهای مشخص منطقه‌ای می‌باشد.