اجاره استیج

اجاره سن و استیج در تهران و کرج برای برگزاری مراسم مختلف

یکی از لوازم اساسی در برگزاری درست مراسم رسمی از جمله: مراسم عروسی، جشن های فارغ التحصیلی، برگزاری سخنرانی ها، فعالیت های تبلیغاتی برای انتخابات و… اجاره استیج یا ساخت استیج مناسب و درخور مراسم مورد نظر است. با وجود استیج در این گونه مراسم ها، نظم و انضباط ویژه ای به برگزاری مراسم داده می شود. به طوری که امروزه وجود سن و استیج یکی از تشریفات اصلی جشن­ ها، مهمانی ها و تمام گردهمایی ها به شمار می رود.

معمولا مهمانان و مدعوین مایلند هنگام شرکت در یک رویداد یا یک مراسم ویژه از دیدن فناوری ها و نمایشگرهای نو  و پیشرو در دکوراسیون صحنه شگفت زده شوند. استیج ها می توانند تصویر بهتری از آنچه که شما در مراسم خود به نمایش می گذارید، در اختیار مخاطبان قرار دهند. وجود سن یا استیج در مراسم و رویدادهای مختلف کمک می کند تا برنامه روان تر و با وقفه کمتری اجرا شود.

کاربران بسته به نوع مراسم و حال هوای آن می توانند انواع مختلف استیج و سن را اجاره نمایند. در حال حاضر شرکت های زیادی خدمات خود را در رابطه با اجاره استیج آماده به متقاضیان ارائه می دهند. در ذیل به معرفی برخی از انواع استیج های مورد استفاده در مراسم مختلف پرداخته شده است.

اجاره استیج هلندی

اجاره استیج عروسی

تزیین صحنه عروسی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا مکانی است که عروس و داماد یکی از خاطره­ انگیزترین روزهای زندگی خود را در آن رقم می زنند. تزیین درست صحنه عروسی و اجاره استیج عروسی مناسب در به یاد ماندنی کردن جشن عروسی بسیار حائز اهمیت است. تزیین صحنه عروسی یا صحنه پذیرایی با توجه به مذهب و مضامین مختلف به روش های مختلفی انجام می شود. در حالی که برخی از زوج ها ترجیح می دهند صحنه عروسی را به شیوه ای سنتی تزئین کنند، برخی دیگر با طراحی مدرن و مفهومی موافق تر هستند.

با محبوبیت روزافزون تزیینات صحنه، دکوراتورها یا آژانس های عروسی ایده های تزئینی مختلفی را به متقاضیان ارائه می دهند تا مراسم عروسی آنها را به یک جشن بزرگ تبدیل کنند. افراد می توانند با توجه به تِم مورد نظر خود، استیج دلخواه خود را اجاره نمایند. امّا همواره یک سوال اساسی ذهن زوج های در شرف ازدواج و برگزاری مراسم عروسی را به خود مشغول می سازد. این سوال که: چگونه مناسب ترین و جدیدترین دکوراسیون را برای استیج و به طور کلی صحنه عروسی، انتخاب کنند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت: کافی است هر استیجی را که انتخاب می کنید مکمل بقیه عناصر تزئینی از جمله: چراغ ها، گل ­ها، میز و صندلی ها، لباس عروس و ساقدوش ها و… باشد.

استیج عروسی

اجاره استیج های هلندی

نوع دیگری از استیج های آماده که برای استفاده در هر نوع مراسمی مطلوب هستند، استیج های هلندی می باشند. این استیج ها با توجه به حمل، نصب و جمع شدن آسان مورد توجه و پسند بسیاری از افراد قرار گرفته اند به طوری که اکثر متخصصان حوزه دکوراسیون با توجه به وزن کم و سهولت مونتاژ استیج های هلندی از آنها به عنوان ابزاری کاربردی استفاده می نمایند. برخلاف ظاهر ظریف این گونه از استیج ها، آنها از توان بالایی در تحمل وزن برخوردارند. به طوری که می توانند در مساحتی معادل 4 متر مربع، وزنی برابر با 1 تن را تحمل نمایند. استیج های آماده مذکور در ابعاد و ارتفاعات مختلف موجود می باشند. متقاضیان می توانند بسته به نیاز خود برای برگزاری مراسم مختلف، از گزینه های مختلف همچون اجاره استیج هلندی بهره ببرند.

اجاره استیج هلندی با نصب آسان و سریع جهت برگزاری همایش
اجاره انواع استیج اسپیس

اجاره استیج اسپیس یکی دیگر از راهکارهای مطلوب برای برگزاری همایش ها و نمایشگاه های مختلف است. مهمترین مشخصه این استیج ها نیز مانند استیج هلندی، پیش ساخته بودن و امکان حمل و نصب آسان آنها در محل مورد نظر متقاضیان می باشد. قطعات استیج های اسپیس را می توان به صورت دلخواه در کنار یکدیگر قرار داده و طرح مورد نظر خود را پیاده ساخت.

نمایشگاه ها می توانند در هر جایی، از یک منطقه کوچک در محیطی سربسته یا در فضاهای باز بسیار بزرگ برگزار شوند. یکی از ویژگی های بارز برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه، وجود پیوند مطلوب بین طراحی سفارشی استیج و ارتباط نزدیک آن با برندی است که در آنها تبلیغ می شود. نصب و اجرای استیج اسپیس باید به صورتی انجام شود که با هدف متقاضی مبنی بر ایجاد یک فضای نمایشگاهی کاربردی و در عین حال همسو با ارتقای برند مورد نظر هماهنگ باشد. با توجه به این موضوعات انعطاف و قابلیت انطباق استیج های اسپیس آنها را برای برگزاری نمایشگاه ها به ابزاری کاربردی تبدیل کرده است.

اجاره استیج اسپیس فریم

همانطور که بیان شد یکی دیگر از کاربردهای استیج های اسپیس استفاده از آنها در همایش ­ها، اعیاد و مراسمی است که ممکن است در فضای باز برگزار شوند. در واقع در اینگونه از اجتماعات وجود سن و استیجی مورد نیاز است که به صورت موقت برپا و پس از پایان مراسم جمع آوری شود. با توجه به ویژگی های استیج های پیش ساخته و بر اساس تجربه، اجاره استیج اسپیس در مراسم های مذکور بسیار کاربردی بوده و به برقراری نظم در میان مدعوین کمک فراوانی می نماید.

سخن آخر
برای اینکه رویداد یا مراسم خود را از دیگران متمایز کنید، طراحی صحنه یکی از اولین مولفه هایی است که باید در نظر بگیرید. این موضوع فاکتوری حیاتی برای اجرای یک رویداد یا مراسم موفق است به طوری که تا سال ها می تواند خاطره آن را زنده باقی نگه دارد. به لطف تکنولوژی، بسته به نوع رویدادی که دارید، گزینه های زیادی برای طراحی صحنه مراسم یا نمایشگاه شما وجود دارد. اما در انتخاب نوع سن و استیج لازم است که به یک نکته اساسی که همواره در بحث دکوراسیون ثابت است توجه نمایید و آن این است که: چیدمان صحنه شما باید به گونه ای باشد که از فضای موجود بهترین استفاده را ببرد و از مجریان، اجرا کنندگان، شرکت کنندگان و مدعوین محافظت نماید!

استیج هلندی